ZandCell Saliva Antigen test 6 ks

Akce Tip
Zandcell 2
ZDARMAZDARMA 1 199 Kč –62 %

Vysoce kvalitní antigenní test ze slin evropského původu (Švédsko). Výsledek do 10 minut. CE-IVD certifikace. Výjimka MZČR. Vhodné pro domácí použití. Testy nejlépe hodnoceny dle nezávislých studíí v UK i v CZ.

Testy s certifikátem oznámeného subjektu.

Tento test je schválen MZČR jako samo-testovací souprava pro diagnostické použití in vitro.
Je zahrnut v registru zdravotních prostředků, tzn. zaměstnavatelé mají nárok na čerpání příspěvku od zdravotních pojišťoven.

1 199 Kč –62 % 450 Kč
Skladem

ZandCell COVID-19 Saliva Antigen Test s hypersenzitivním koloidním zlatem, je rychlý (výsledek do 10 minut) a spolehlivý POCT imunotest původem ze Švédska. Je určen pro přímou a kvalitativní detekci antigenu SARS-CoV-2 ve vzorcích slin nebo sputa z hlubokého hrdla od symptomatických nebo asymptomatických jedinců.

Tento test je schválen MZČR jako samo-testovací souprava pro diagnostické použití in vitro.

Testy jsou CE IVD certifikované. Vyrábí je firma ZandCell, která se již 25 let věnuje terapii kmenovými buňkami při regenerativní léčbě rakoviny. Firma mimo tuto činnost začala vyrábět jedny z nejkvalitnějších testů pro diagnostiku COVID-19 na trhu s velmi nízkou mezí detekce. Vykazují specifitu 100 % a citlivost 98,1 %. Testy prošly nezávislými studiemi, jak v České republice - skupina pana Konvalinky z Akademie věd ČR, tak například v Anglii - na Oxfordské univerzitě pod záštitou vlády Spojeného království. Zde se hodnotilo více než 200 výrobců antigenních testů – většina z nich samozřejmě nesplňovala náročné podmínky a do přísného výběru nejlepších výrobců testů se tak dostalo jen několik– ZandCell Saliva Antigen test je mezi nimi!

Navod-k-pouziti-ZandCell

 

Kód Kód: 46
Kategorie: Antigenní testy