Eurobio Scientific Antigen test 20 ks

Akce Tip
Eurobio2
ZDARMAZDARMA 2 500 Kč –36 %

Přesný a jednoduchý antigenní test z nosu nebo nosohltanu evropského původu (Francie). Výsledek do 10 minutCE-IVD certifikaceUdělena výjimka MZČR. Vhodné pro domácí použití.

Testy s certifikátem oznámeného subjektu.

Tento test je schválen MZČR jako samo-testovací souprava pro diagnostické použití in vitro.
Je zahrnut v registru zdravotních prostředků, tzn. zaměstnavatelé mají nárok na čerpání příspěvku od zdravotních pojišťoven.

 

2 500 Kč –36 % 1 600 Kč
Skladem

Eurobio Scientific Antigen test s koloidním zlatem je rychlý (výsledek do 10 minut) a přesný POCT imunotest původem z Francie. Je určen ke kvalitativní detekci antigenu nukleokapsidového proteinu viru SARS-CoV-2 v přímých výtěrech z nosohltanu nebo z přední části nosu u osob podezřelých z akutní infekce COVID-19. Testy vykazují specifitu 99,1 % a citlivost 95 %. Antigenní testy Eurobio Scientific jsou jednoduché, nevyžadují přístrojové vybavení a otestovat se tak zvládne každý sám.

Tento test je schválen MZČR jako samo-testovací souprava pro diagnostické použití in vitro.

Testy jsou CE IVD certifikované. Vyrábí je vědecká skupina Eurobio Scientific, která je francouzským, plně integrovaným lídrem v oblasti diagnostiky in vitro s odbornými znalostmi od objevu až po komercializaci speciálních diagnostických řešení i produktů pro výzkum v biologii. Tato skupina nyní dominuje v prodeji vysoce přesných evropských antigenních testů a našla tak miliony zákazníků, kteří dávají v době pandemie přednost kvalitní a účinné diagnostice.

Navod-k-pouziti-Eurobio

 

 

 

Kód Kód: 49
Kategorie: Antigenní testy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení